Język arabski - Warszawa

 

 

Oferta kursów Centrum Językowego GAKKO jest bardzo różnorodna i oryginalna - można uczyć się w niej wyłącznie języków orientalnych, co rzadko jest spotykane w innych szkołach językowych. Przykładowo, w GAKKO mamy okazję poznać język arabski. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się główna siedziba szkoły GAKKO. Warsztaty prowadzone są na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, liczących od trzech do sześciu osób. Zajęcia prowadzone są przez absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego z Wydziału Orientalistycznego oraz native speakerów. Kurs składa się zajęć teoretycznych, mających przybliżyć podstawowe zasady gramatyczne oraz praktycznych, podczas których uczestnicy mogą wykorzystać nowo poznane słownictwo. Każdy, kto wciąż zastanawia się nad wzięciem udziału w takim kursie, może wybrać się na pierwszą lekcję próbną i zobaczyć, jak podoba im się język arabski. Warszawa, Aleje Jerozolimskie 42/148 - zapraszamy serdecznie do naszej placówki!

Program kursu j.arabskiego pdf.

 

Kursy wakacyjne - harmonogram

 

 

Zajęcia wakacyjne podtrzymujące znajomość języka

Wszystkich Kursantów CJO GAKKO, którzy uczestniczyli w zajęciach w semestrze wiosennym i wakacyjnym 2017 zapraszamy na zajęcia podtrzymujące znajomość języka. Kurs obejmuje cykl pięciu zajęć (te same zajęcia w lipcu i sierpniu), w trakcie których realizowane będą wybrane zagadnienia kulturowo językowe.

Zajęcia dla kursantów CJO GAKKO są bezpłatne.

Dokładne terminy oraz tematy zajęć zostaną umieszczone na stronie w pierwszej połowie czerwca.

Semestr wiosenny - harmonogram

 

 

 

 

Semestr jesienny - harmonogram

Poziom A1/I - I semestr 

*Jednorazowa zniżka dla osób z ważną legitymacją szkolną lub studencką. 

Poziom B1/II - V semestr 

 

ALA TARAF AL-LISAN - bezpłatne konwersacje

Wszystkich Kursantów CJO GAKKO, którym jeszcze mało   języka arabskiego na zajęciach, zapraszamy na zajęcia konwersacyjne prowadzone przez native speakera. W kameralnych grupach (3-4 osoby) będzie możliwość porozmawiania po arabsku na interesujące tematy. Udział w zajęciach dla Kursantów CJO GAKKO jest bezpłatny.

Zajęcia są dedykowane dla osób, które ukończyły minimum pierwszy semestr nauki.

 

3 lutego   (piątek)     godz. 19:00 - 20:00

25 listopada   (piątek)     godz. 19:00 - 20:00

http://www.amazingfake.me/swiss-ulysse-nardin-replica.php

Język arabski
Język japoński
Język koreański