Kurs języka arabskiego

Program kursu j.arabskiego pdf.

 

Kursy wakacyjne - harmonogram

 

 

Zajęcia wakacyjne podtrzymujące znajomość języka

Wszystkich Kursantów CJO GAKKO, którzy uczestniczyli w zajęciach w semestrze wiosennym i wakacyjnym 2017 zapraszamy na zajęcia podtrzymujące znajomość języka. Kurs obejmuje cykl pięciu zajęć (te same zajęcia w lipcu i sierpniu), w trakcie których realizowane będą wybrane zagadnienia kulturowo językowe.

Zajęcia dla kursantów CJO GAKKO są bezpłatne.

Dokładne terminy oraz tematy zajęć zostaną umieszczone na stronie w pierwszej połowie czerwca.

Semestr wiosenny - harmonogram

 

 

 

 

Semestr jesienny - harmonogram

Poziom A1/I - I semestr 

*Jednorazowa zniżka dla osób z ważną legitymacją szkolną lub studencką.  

Poziom B1/II - V semestr 

 

ALA TARAF AL-LISAN - bezpłatne konwersacje

Wszystkich Kursantów CJO GAKKO, którym jeszcze mało   języka arabskiego na zajęciach, zapraszamy na zajęcia konwersacyjne prowadzone przez native speakera. W kameralnych grupach (3-4 osoby) będzie możliwość porozmawiania po arabsku na interesujące tematy. Udział w zajęciach dla Kursantów CJO GAKKO jest bezpłatny.

Zajęcia są dedykowane dla osób, które ukończyły minimum pierwszy semestr nauki.

 

3 lutego   (piątek)     godz. 19:00 - 20:00

25 listopada   (piątek)     godz. 19:00 - 20:00

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, to zapisz się na język arabski. Obecnie na świecie mówi nim od 225 nawet do 285 milionów osób, dlatego jego znajomość może okazać się w przyszłości bardzo przydatna. Nauka arabskiego to także szansa na poznanie kultury i tradycji krajów Bliskiego Wschodu.

Zależy nam tym, aby uczniowie podczas trwania kursu mogli zdobyć, jak największą wiedzę oraz poznać podstawy wzajemnego porozumiewania. Dlatego też prowadzone w naszej szkole zajęciach odbywają się w niewielkich grupach, pozwala to na dokładne zapoznanie się z materiałem, a także indywidualną pomoc native speakera w razie potrzeby.

Prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie, a uczestnicy mogą zapisać się do jednej z dwóch grup – na poziomie podstawowym, która doskonale sprawdzi się w przypadku uczniów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z arabskim, a także na poziomie średnio-zaawansowanym.

Osoby zainteresowane udziałem w takich zajęciach zapraszamy również na lekcję próbną, na której zobaczą, jak wygląda taki kurs.

Kursy wakacyjne arabskiego

Wiemy, jak wielu kursantów obawia się, że w czasie przerwy letniej zapomną wszystko, czego nauczyli się przez cały semestr nauki. Specjalnie z myślą o osobach, które nie chcą robić sobie wakacji od arabskiego, organizujemy kursy letnie – bezpłatne spotkania, na których podtrzymasz znajomość od tego fantastycznego języka! Realizujemy 5 spotkań w lipcu, a potem ich powtórkę w sierpniu – bez problemu więc uda Ci się wybrać pasujący termin!

Nauka semestralna arabskiego

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że kluczem do perfekcyjnej znajomości dowolnego obcego języka jest systematyczność, to semestralny tryb nauki arabskiego jest propozycją dla Ciebie. Organizujemy zajęcia dla poziomów A1 i B1, z możliwością kontynuacji na wyższym poziomie. Stawiamy na umożliwienie każdemu wzięcie udział w zajęciach, dlatego bardzo dbamy o to, by zawsze dopasować godziny spotkań do grafiku kursantów. Nie martw się więc – znajdziemy idealny dla Ciebie termin!

Język arabski
Język japoński
Język koreański
Kursy online

Centrum Języków Orientalnych GAKKO
Al. Jerozolimskie 42 lokal 148
00-024 Warszawa
NIP: 5361920836

Tel.: +48 694 743 910
E-mail: zapisy@gakko.waw.pl