Językowa gra miejska

24-06-2014

Warszawskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie! 

Warszawska terenowa gra językowa to wspaniały pomysł na spędzenie soboty dla osób zafascynowanych nauką języków obcych.

Dla każdego uczestnika naszej zabawy mamy zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców - darmowe kursy na wybrany przez Was język! A do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, tureckiego, perskiego, arabskiego lub któregoś z języków orientalnych (japoński, chiński, koreański, hindi)! Poza tym bilety do kina i nagrody do wykorzystania w kawiarni i restauracji, a także zniżki na napoje i na podręczniki w księgarni językowej! 

Zapraszamy serdecznie do udziału, zabierajcie za sobą znajomych i rodziny. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, poznania nowych ludzi, spędzenia miło dnia i wygrania kursów! Oczywiście gra jest bezpłatna  

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych. W każdym miejscu będziecie mieli do rozwiązania zagadkę, za rozwiązanie której dostaniecie pieczątki - drużyny, które w najszybszym czasie zdobędą wszystkie pieczątki - otrzymają nagrodę główną. 

A poza tym w każdej szkole będą na Was czekać również różne atrakcje związane z daną kulturą / krajem. Wszystkie pozostałe osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane! A na zakończenie odbędzie się wielki finał z rozdaniem nagród i wspólną zabawą!

Start: sobota, 28.06, godz. 13.00, ul. Cicha 1

Więcej informacji na FB!

 

Centrum Języków Orientalnych GAKKO
Al. Jerozolimskie 42 lokal 148
00-024 Warszawa
NIP: 5361920836

Tel.: +48 694 743 910
E-mail: zapisy@gakko.waw.pl